FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 02 0842

LIV PRZEDSTAWIA SERIĘ INTRIGUE X ADVANCED E+ ELITE Pierwszy rower Liv E-MTB z włókna węglowego jest wyposażony w niezwykle lekki i mocny silnik, smukły akumulator o szerokich możliwościach jazdy oraz mieszany rozmiar kół.

Informacja prasowa

NEWBURY PARK, Kalifornia (28 marca 2023 r.) - Liv, firma zajmująca się popularyzacją jazdy na rowerach wśród kobiet, wprowadziła dziś Intrigue X Advanced E+ Elite - swój pierwszy wyczynowy rower E-MTB z włókna węglowego o mieszanym rozmiarze kół z 29-calowym kołem przednim i 27,5-calowym tylnym. Zaprojektowany został tak, aby był zwinny, radził sobie na trudnych zjazdach i technicznych podjazdach. Intrigue X Advanced E+ Elite zawiera również niezwykle wydajną, smukłą baterię InTube, regulowaną geometrię ramy i mocny silnik pozwalający jechać jeszcze dalej.

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 01 0474

"Intrigue X Advanced E+ Elite to najlepszy elektryczny rower górski dla rowerzystek, które chcą przekraczać swoje granice i osiągać najlepsze wyniki" - powiedziała Cassandra Chou, Liv E-bike Category Manager. "Lekka rama z włókna węglowego, mocny silnik, smukły akumulator i koła o różnych rozmiarach stanowią idealną równowagę między wzornictwem, a technologią i zapewniają niesamowite wrażenia z jazdy".

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 02 0949

Lekki i zwinny

Wykonany z najwyższej klasy kompozytu Advanced i wyposażony w krótki tylny trójkąt, Intrigue X Advanced E+ Elite został zaprojektowany tak, aby zapewnić lekką, wydajną i responsywną jazdę. Mieszana konfiguracja kół z 29-calowym przednim kołem i 27,-5-calowym tylnym kołem, w połączeniu z przednim zawieszeniem o skoku 150 mm i tylnym 140 mm, dają rowerzystkom możliwość komfortowego pokonywania skał i kamieni w otwartym, szybkim terenie.

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 02 1283

Mocny silnik z nowym akumulatorem i zaawansowanym sterowaniem

Potężny moment obrotowy wynoszący 85 Nm, dostarczany przez lekki silnik SyncDrive Pro 2 zapewnia naturalne, a jednocześnie imponujące wrażenia z jazdy, umożliwiając rowerzystkom łatwe czterokrotnie większego wysiłku niż wkładany przez rowerzystkę, silnik SyncDrive Pro 2 wykorzystuje również technologię Smart Assist, która odtwarza naturalny styl jazdy za pomocą sześciu czujników, aby dodać płynne przyspieszenie i zwiększyć moc dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne.

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 01 0386

Całkowicie nowy akumulator EnergyPak 400 InTube jest ukryty w dolnej rurze, co minimalizuje wagę i zapewnia idealną równowagę między wydajnością a zasięgiem. Opracowany razem z firmą Panasonic, wytrzymały akumulator o pojemności 400 Wh wykorzystuje ogniwa 22700, stosowne jedynie w akumulatorach EnergyPak. Jest to pierwsze na świecie ogniwo akumulatorowe przeznaczone do rowerów elektrycznych, które daje pełną mocy w niezwykle smukłej obudowie. Możliwy również jest dodatkowy, opcjonalny w ofercie) oferując jeden z najlepszych zasięgów w branży, aby móc jechać jeszcze dalej. Zasięg zależy od wielu czynników, w tym terenu, wysokości, przyspieszenia i masy.

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 02 1368

RideControl Ergo 3 i RideControl Go

Intrigue X Advanced E+ Elite jest wyposażony w RideControl Ergo 3, który jest w pełni zintegrowany z chwytem kierownicy. Dzięki przyjaznej dla użytkownika i ergonomicznej konstrukcji, rowerzystki mogą używać trzech przycisków do zmiany trybów wspomagania i aktywowania funkcji Walk Assist. Można łatwo go skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami za pomocą aplikacji RideControl. Ponadto RideControl Go jest zintegrowany z górną rurą i posiada przycisk do włączenia roweru elektrycznego. Dwa rzędy świateł pozwalają jednym rzutem oka sprawdzić tryb wspomagania i poziom naładowania akumulatora.

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 04 4986

Możliwość indywidualnej regulacji

Ten najnowocześniejszy system tylnego zawieszenia oferuje 140 mm skoku poprawiając osiągi orazpewność prowadzenia dzięki lepszej przyczepności, kontroli, komfortowi i przyspieszeniu. Od wibracjio wysokiej częstotliwości na leśnych ścieżkach, aż po duże kompresje, Maestro pochłania uderzenia, zapewniając płynniejszą jazdę.Flip chip Maestro zapewnia wyjątkowe możliwości dopasowania umożliwiając dostosowanie geometriiroweru do tego, jak i gdzie planujesz jeździć. Możesz łatwo zmienić kąt główki ramy, kąt rurypodsiodłowej i wysokość suportu za pomocą mimośrodowego flip chipa umieszczonego w górnym łączniku.

FINAL LOWRES LIV INTRIGUE E ELITE1 01 0385

Zaprojektowany dla kobiet, przez kobiety

Liv to jedyna marka rowerowa, która jest zaangażowana wyłącznie w kolarstwo kobiece. Inwestuje 100% swoich zasobów i zaangażowania w projektowanie rowerów i sprzętu, by kobiety mogły w pełni cieszyć się jazdą.

Aby zapewnić idealną geometrię dla większości kobiet, Liv bazuje na dziesięcioleciach doświadczeń swojego zespołu inżynierów. Każdy rozmiar Intrigue X Advanced E+ Elite został zaprojektowany uwzględniając wyłącznie dane o wymiarach ciała kobiet i specyfiki ich budowy ciała. Liv wybiera komponenty, które uzupełniają każdy rozmiar ramy i pasują do zamierzonego zastosowania roweru, aby zaoferować idealne dopasowanie od pierwszej jazdy.

Intrigue X Advanced E+ Elite jest dostępny w rozmiarach XS, S, M i L. Dowiedz się więcej na stronie www.liv-cycling.com/pl.

Specyfikacje Intrigue X Advanced E+ Elite

 MY23IntrigueXAdvancedEplusEL1 ColorAAirglow MY23IntrigueXAdvancedEplusEL2 ColorASoapSuds   MY23IntrigueXAdvancedEplusEL3 ColorAMirage

INTRIGUE X ADVANCED E+ ELITE 1

48 999 zł

 • Silnik: SyncDrive Pro2 85Nm, powered by Yamaha, technologia PedalPlus 6-czujnikowa
 • Wyświetlacz: RideControl GO, zintegrowany z ramą panel LED kompatybilny z bezprzewodowymi wyświetlaczami ANT+ (opcja)
 • Akumulator: EnergyPak Smart 400Wh, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 200
 • Rama: rama i wahacz z kompozytu Advanced, górny łącznik Advanced Forged Composite, 140 mm skoku zawieszenia Maestro, koła MX (przód 29", tył 27.5")
 • Widelec: Fox 36 Performance Elite Live Valve E-Tuned, 29er, 150mm skoku, 44mm offset, tłumik FIT4, oś Kabolt-X 110, zawieszenie sterowane elektronicznie, zintegrowane z Giant E+ System
 • Kolor: Airglow

INTRIGUE X ADVANCED E+ ELITE 2

32 999 zł

 • Silnik: SyncDrive Pro2 85Nm, powered by Yamaha, technologia PedalPlus 6-czujnikowa
 • Wyświetlacz: RideControl GO, zintegrowany z ramą panel LED kompatybilny z bezprzewodowymi wyświetlaczami ANT+ (opcja)
 • Akumulator: EnergyPak Smart 400Wh, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 200
  Rama: rama i wahacz z kompozytu Advanced, górny łącznik Advanced Forged Composite, 140 mm skoku zawieszenia Maestro, koła MX (przód 29", tył 27.5")
 • Widelec: Fox 36 Float Performance E-Tuned, 29er, 150mm skoku, 44mm offset, tłumik GRIP, regulacja 3-pozycyjna, oś Kabolt-X 110
 • Kolor: Soap Suds/Aged Denim

 INTRIGUE X ADVANCED E+ ELITE 3

29 999 zł

 • Silnik: SyncDrive Pro2 85Nm, powered by Yamaha, technologia PedalPlus 6-czujnikowa
 • Wyświetlacz: RideControl GO, zintegrowany z ramą panel LED kompatybilny z bezprzewodowymi wyświetlaczami ANT+ (opcja)
  Akumulator: EnergyPak Smart 400Wh, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 200
 • Rama: rama i wahacz z kompozytu Advanced, górny łącznik Advanced Forged Composite, 140 mm skoku zawieszenia Maestro, koła MX (przód 29", tył 27.5")
 • Widelec: RockShox 35 Gold RL DebonAir, 150mm skoku, 44mm offset, tłumik MotionControl, 15x110 Boost, Maxle Stealth, e-MTB optimized
 • Kolor: Mirage/Cordovan

Informacje o marce Liv

Liv dedykuje swoje produkty wszystkim kobietom, od początkujących po profesjonalistki. Założona w 2008 roku przez Bonnie Tu, dyrektor wykonawczą Giant, Liv tworzy innowacyjne rowery i sprzęt na najwyższym poziomie oraz organizuje wydarzenia i imprezy związane z promowaniem kolarstwa wśród kobiet. Działa też coraz szerzej w świecie wirtualnym, zajmując się taka tematyką jak: umiejętności kolarskie, konserwacja rowerów, odżywianie, podróże. Liv stara się budować także społeczność i być wyborem numer jeden wśród rowerzystek na całym świecie. Dowiedz się więcej na stronie liv-cycling.com.