TESTY

315B0606 3367 4041 B357 DBF7D56A03CE

Kiedy o Gravelach nikt jeszcze nie słyszał, istniała już rowerowa grupa Advenced, czyli szosowe rowery długodystansowe, którymi można było zjechać również w niezbyt wymagający teren. Oto Giant Defy Advenced 1.

Maciej Paterak

huan_pps3_011

Mniej rowerowi znajomi bardzo często pytają mnie (i Was na pewno też): "Czy Cię du** nie boli podczas jechania tych 500 kilometrów? Jak to możliwe że nie odpadła? Czy masz jakieś wygodne siodełko?" Co Wy im opowiadacie?

Artur Drzymkowski

Thule Vital 3 21 w

Firma Thule, znana ze znakomitych bagażników rowerowych i innych produktów mobilnych, od kilku lat oferuje szeroką gamę plecaków rowerowych, także z systemem hydracyjnym. Nas zainteresował najmniejszy 3 litowy plecak z kolekcji Vital - Thule Vital 3.

Ryszard Biniek

gggg

Jak szybko jadę, ile kilometrów już przejechałem, w jakim czasie i czy te wyniki pozwolą mi na pobiciu KOM-ów ustanowionych przeze mnie na segmentach Stravy? Myślę, że nie tylko ja zadaję sobie takie pytanie podczas jazdy rowerem po wytyczonych trasach. Odpowiedzi na powyższe pytania udzielić może licznik rowerowy z nawigacją GPS, który zbiera dane związane z naszą aktywnością i zapisuje ślad naszej jazdy. Dzięki uprzejmości firmy Revolttech na kokpicie mojego roweru zawitał licznik rowerowy Meilan M2 Oval.

Tadeusz Pietrzak

Hamak Tigerwood Niedzwiedz Test 7Stary Niedźwiedź mocno śpi, stary niedźwiedź mocno śpi. My się go boimy na palcach chodzimy jak się zbudzi, to nas zje! Ale może zanim się zbudzi, to da nam się wygodnie wyspać?

Michał Śmieszek

Thule TourRack 15Pierwsze pytanie: Czy Pan nas słyszy? - Tak (w tle słychać aplauz), - Słynna firma szwedzka, która w minimalnym stopniu korzysta z narzędzi? ....hmm....(w tle) Panie Kazimierzu, gdzie są moje multi-toole? - Proszę nie podpowiadać!....IKEA....kurtyna...

Michał Śmieszek

opona wolfpack test opinia waga cena

Twórcą marki Wolfpack jest Wolfgang Arenz, który swoje oponiarskie doświadczenie zdobywał tworząc mieszanki gum dla takich marek jak Continental, Schwalbe oraz Specialized. Po latach prac dla innych koncernów pan Arenz podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji opon rowerowych pod własnym szyldem. Na potrzeby własnej marki stworzył on nową mieszankę gum o nazwie ToGuard. Jak twierdzi sam twórca stanowi ona kompromis pomiędzy przyczepnością, niskimi oporami toczenia oraz żywotnością.

Tadeusz Pietrzak

Thule EasyFold XT 22

Na hak w moim samochodzie trafił topowy bagażnik rowerowy z platformą na 2 rowery EasyFold XT, potentata w branży - szwedzkiej firmy Thule. Od wielu lat często używam bagażników na hak do przewożenia różnych rowerów, tak więc mając swoje oczekiwania oraz doświadczenie postaram się przedstawić, jak subiektywnie oceniam tą perełkę Thule. Czytajcie, zatem dalej...

Ryszard Biniek

Rocday Evo Race Test 8Co dostaliście pod choinkę w te święta? Założę się, że wielu z Was znalazło pod drzewkiem niezwykłe przedmioty, być może nawet białe kruki, jak np. kaseta 10 lub 11 rzędowa Shimano - droższa niż platyna w katalizatorze. Dam sobie głowę obciąć, że spora część z nas otrzymała także nietrafione prezenty – za mały trykot z Lidla, fantastyczne, jednorazowe letnie rękawiczki...no właśnie...ach te rękawiczki

Michał Śmieszek

ski 5

Mimo, że w ultramaratonach nie jeździ się zbyt szybko, każdy drobny szczegół ma znaczenie. Lepsza aerodynamika, czy niższa waga mogą dać jakąś drobną minutę zysku w każdej godzinie, co w skali maratonu takiego jak MRDP może mieć realny wpływ na końcowy wynik. Niewątpliwie dobre koła to jeden z najważniejszych elementów roweru szosowego, a ja dzięki uprzejmości firmy Giant, mogłem przetestować ich karbonowe koła Giant SLR 2 42 Disc.

Maciej Paterak

Sram xx1 axs 9

SRAM XX1 AXS EAGLE to bezprzewodowa i najwyżej plasowana grupa MTB amerykańskiego producenta. Jakość wykonania, wygląd oraz waga całego setu elektryzuje i poraża. A czy w praktyce to cudo faktycznie ma rację bytu?

Bartosz Bidas

giant fathom e1 0

Jeździłem na wielu e-bikach, jednakże nigdy nie miałem okazji jeździć na zelektryfikowanym hardtrail’u. Giant FATHOM E+ 1 29 jest jednym z przedstawicieli grupy sztywniaków e-MTB tajwańskiego producenta. Test tego roweru przełożył się dla mnie na spory wydatek, a jaki? Sami przeczytajcie.

Bartosz Bidas